| nocomment_4400 a întrebat:

Deci... mie imi place de un baiat din cartier si nu stiu cum sai arat asta... dar faza este ca niciodata nu am vb cu el si nici nul cunosc dar e dragut vreau sai arat ca il plac dar nu asa brus ca va crede ca sunt o disperatalaughingsi n-am nici tel lui nici idcryingajutati-ma fundita

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Te duci la el si ii spui "buna"
xoxo, loly

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Ia-l uşurel, nu te grăbi. Când îl întâlneşti, salută-l, vorbeşte cu el, aruncă-i priviri lungi şi fixe şi uşor-uşor vei vedea cum vei avea ce doreşti.Succes!

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Cam asa ceva e si situatia mea!
Pe mine ma mai baga in seama la inceput cu:"ce faci papusa?"
Mi-a dat si ID, de 3 ori m-a luat in brate... dar acum zici ca-s invizibila.Baietii...Cere-i ID si daca tot asta e situatia da-l incolo cum as vrea si eu sa fac dar nu pot!laughing

| Gabitzooo a răspuns:

Paii si eu sunt in situatia asat e un baiat in incinta care il plac dar sunt prietena cu sora lui si merge la scoala cu mine dar nu stiu cum sa-i zic dar tu ar trebui sa te interezesi sa afli daca are o sora sa te imrietenesti sau o vara, sau poate unul di prieteni tau il cunoaste sper ca ti-am fost de ajutor