| TheCosmin99 a întrebat:

sunt indragostit :X imi place o fata din clasa de la mine dar. nu stiu daca merge i-am spus lui varas-o sa i spuna ca imi place de ea si sa fie cu mine ( desigur nu mi-e rusine dar nu n-eam intalnit in momentul acela) si... cand merg la scoala si imi spune varul ei ar merge intre noi doi adica ne intelegem ca doi amici (vecini :X ) dar au sunt mai scumd si mai grasutz ea e mai inalta si mai slabutza . A mai fost cu un baiat ( adica baiat ANIMAL ) o facea sa sufere isi batea joc de ea eu nu fac asta de fiecaredata cand mergem acasa cand imi povesteste problemele ei chiar le inteleg ne sfatuim. Ar merge daca nu ce sa fac o sa fiu suparat ca ea nu tine la mine... daca Da :X daca Nu ce sa fac ( ca o sa fiu suparat). Dati un raspuns reapid si cat mai clar dau funda mare de TOT !

Răspuns Câştigător
| Anapoda a răspuns:

Lasa-te!

4 răspunsuri:
| TheCosmin99 explică:

Hmm de ce sa ma las? laughing uite tu smekera un raspuns dat la mistto crezandd ca iei o funda auziti ''lasa-te'' laughing
Astept alte raspunzuri va rog frumos!

| Anapoda a răspuns (pentru TheCosmin99):

Eu nu dau raspunsuri pentru fundele alea...chiar nu-mi fac viata mai buna.
Ala a fost primul raspuns care mi-a venit in capsor cand ti-am citit intrebarea.
si aprorpo...cum a mers?tongue

| TheCosmin99 explică:

Alte raspunsuri cat mai muuuuulte!

| Liviuuuuu a răspuns:

Frate,daca sunteti cei mai buni prieteni,discuta cu ea si spune-i ca vreti sa avansati in relatia voastra(de la prieteni buni la iubiti). Daca si ea simte la fel va accepta, daca nu,, try later".