| Pufii03 a întrebat:

Semne concrete că un coleg de clasă te place, si mai cu seama, colegul de banca.
Fundaaa!

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Vorbeste mai tare, face glume, incearca sa iasa in evidenta cu orice pret, doar ca sa se asigure ca il observi. Acest gen de comportament e evident mai ales atunci cand e intr-un grup de prieteni. Daca iesi impreuna cu el si gasca, iar el incepe sa fie diferit fata de cum il stii, sigur te place.

| Pufii03 explică (pentru vocea):

Si colegul de bancă? Ce semne dă? laughing

| Jonas94 a răspuns (pentru Pufii03):

Totul e în privire, și ți-o spun din proprie experiență, dacă te privește mereu, dacă e prietenos cu tine, dacă încearcă să te ajute, cam la orice, dacă îți ține partea, în eventuale conflicte, atunci te place.