| Anonim0182 a întrebat:

Îmi place de un baiat. Suntem prieteni adica vorbim, iesim pe afara, ne imbratisăm din cand în cand, dansez cu el si asta m-a facut sa ma apropii de el.

8 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Asteapta sa vezi ce face el. Poate el te vede doar ca o amică.

| WaterDrop a răspuns:

Si intrebarea este? De fapt stiu. Vrei sa stii daca ai ramas insarcinata. Nu, nu ai cum doar de la un dans.

| Gonrax a răspuns:

Și întrebarea?

| Staind a răspuns:

Ăhăm.
Super.
Doar nu era sa dansati sau sa va imbratisati de la distanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cum sa fac sa fiu impreuna cu el?"
Pai ii dai semne ca il placi in alt mod decat un amic, desi, cred ca o sa isi de-a seama singur.

| BadAngel3 a răspuns:

Bine....intrebarea?

| RagnarokR a răspuns:

Spune.i într. unul din mesajele voastre ce vi le trimiteți pe fb sau alte site.uri de socializare, ca il placi. Vezi apoi ce o să facă si el. Mai trimite emoticoane si alte lucruri din astea măruntele care pentru voi contează

| ALittleDeath a răspuns:

Felicitari, mi-a curs si-o lacrima.