| Kathrina1 a întrebat:

Imi place de un baiet iar acum 2 zile in urma am aflat ca prietenei mele tot ii place de el, insa ea nu stie ca eu il plac! Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa il lasi.Nu se merita sa va certati pentru un tip.Sunt sute, mii de baieti in lumea astahee hee

| Lora a răspuns:

Ori renuntati amandoua ca sa nu va pierdeti prietenia, ori lupti pentru el.

| fluturas a răspuns:

Ori renunti la prietenie si incerci sa ai o relatie cu el, ori renunti la el si va continuati prietenia happy daca aveti o prietenie destul de stransa zic ca mai bine renunti la el, mai sunt baietiwinking dar o prietena adevarata e greu de gasit happy

| SummerCrush a răspuns:

Eu ii povestesc totul prietenei mele cele mai bune, asa cum i-am spus, intr-o zi, si ca imi place de un tip. Tot vorbeam de el si nu mi-a trecut nicio clipa prin minte ca si ei ar putea sa-i placa de el. Mai tarziu am aflat asta si am hotarat sa renunt la acel baiat, exact cum a procedat si prietena mea. O iubesc mult si suntem ca doua surori. Daca sunteti prietene adevarate, eu zic ca ar trebui sa faci tot posibilul sa il uiti...

| Kathrina1 explică:

Da, dar ei ii place doar lookul lui?
ce fac in asa caz?