| IoanaIepan a întrebat:

Imi place de un prieten al fratelui meu. El e destul de popular la noi in liceu. Odata statea cu fratele meu si am trecut pe langa ei si el se uita insistent la mine, dupa aceea a intrebat "Cine e asta? E sora ta?". Oare a zis-o ca sa iasa in evidenta? Ar trebui sa-mi fac sperante doar pentru atat? happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fratele tau te poate ajuta sa-l cunosti, sperante prea mari doar din cauza ca a intrebat cine esti nu cred ca ar trebui sa-ti faci dar nici sa te dezamagesti, deocamdata sa va imprieteniti iar pe viitor nu se stie...

| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste cu fratele tau. Oricum, baietii se uita dupa orice fata.