| Anonim123i a întrebat:

Îmi place foarte mult de o fată, este reciproc și din partea ei. Însă până ce ne vom vedea fizic vorbim prin mesaje și chiar am momente când nu știu ce să-i mai spun ca să nu transform mesajele nici prea siropoase nici repetitive. Spre exemplu când îmi trimite o poză cu ea. Puteți să-mi dați niște sfaturi? Și niște exemple? Chiar nu aș vrea să o pierd

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Discutiile merg destul de fluid si se pot intinde pe ore intregi daca pui intrebari deschise, nu inchise (la care poti raspunde doar cu da/nu). Puteti sa vizionati un film impreuna si sa vorbiti apoi despre cum vi s-a parut? Sau poti sa-i trimiti tu videoclipuri amuzante/interesante, poate chiar stiri de interes pentru voi daca ea pare asa mai matura/serioasa.De cat timp vorbiti prin mesaje?

| Anonim123i explică (pentru dullcat):

Mulțumesc pentru sfaturi, voi ține cont de ele

| dullcat a răspuns (pentru Anonim123i):

Multumesc si eu pentru funda.Succes.