| Anonim123i a întrebat:

Îmi place foarte mult de o fată, este reciproc și din partea ei. Însă până ce ne vom vedea fizic vorbim prin mesaje și chiar am momente când nu știu ce să-i mai spun ca să nu transform mesajele nici prea siropoase nici repetitive. Spre exemplu când îmi trimite o poză cu ea. Puteți să-mi dați niște sfaturi? Și niște exemple? Chiar nu aș vrea să o pierd.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e o prostie,poate avea iubit și tu îți faci speranțe false, ele ne vad că pe parteneri sexuali sau fraieri, tu ești fraierul ei, caută omule real, ce fugi de realitate

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti trimite o poza cu ea, spune-i ca doresti sa vezi orginalul, care crezi tu ca-i mult mai fain.

| Anonim123i explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru sfat. Voi ține cont