| SMR a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata, foarte mult si nu stiu cum sa intru in vorba cu ea, de fapt nu stiu cum sa fac sa aflu daca si ei ii place de mine.Nu stiu ce sa fac. sunt mai timid.Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| sSakuraSs a răspuns:

Poi, sa vezi daca te place trebuie s-a sti:
1. Daca te palce se uita la tine cand nu esti atent.
2.Zambeste de cate ori te vede!
3.De multe ori tresare cand te vede.Asta inseamna ca te palce.
Capitolul 2 cum sa vb cu ea:

Trebuie prima data sa zici:
-Buna
-Ce mai faci?
-Cum te simti?
si asa nu pune intrebari dinalea ce vreai un sa afli de la ea din prima ia-o usor cu buna cf? din astea ca sa nu iti fie rusine gandeste-te ca vb cu o alta persona da nu cumva sa te gadesti la mama si sa ii spui ca iti place de ea stii. Sper ca ai inteles ce vreau sa spun.Succes

| SMR explică (pentru sSakuraSs):

Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Intai vorbeste cu ea pe mess/facebook si apoi la scoala sa u pe afara chiamo undeva la un suc si apoi totul va veni de la sine.
baftawinking

| Pupikツ a răspuns:

Hmmm...vad ca esti timid...si eu sunt la fel insa nu si pe chat-uri! Asa ca iti recomand sa vorbesti cu ea pe mess sau facebook. O sa vezi ca nu-ti mai e jena nici sa-i spui "buna".