| Cristina5755 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat cu care am fost in scoala.Cand a aflat ca il plac lucrurile au inceput sa se schimb,facea misto de mn,ma lua in brate, ma lovea cu mingea in cap si chestii dastea chiar el mi-a spus ca nu ma suporta. Dupa putin timp m-am cuplat cu un bun prieten de al lui si el a inceput sa se i-a la cearta cu prietenul lui Vlad care bineinteles ca Vlad era iubitul meu pe atunci.Parea gelos.Acum iar s-a schimbat si aici ma refer la comportament.Nu ma mai jigneste cum o facea inainte,nu ma mai loveste, si daca trec prin fața geamului lui misca jaluzelele si ma priveste incontinuu.
Nu stiu ce sa fac il plac mult de tot.Nici macar nu vb cu mn.Ajutati-ma va rog. Funda

2 răspunsuri:
| Rares_Raresrosu_1993 a răspuns:

Noi baieti suntem de felul nostru mai nebuni.
Din ce am inteles eu e ca acel baiat te lovea de oare ce nu stia cum sa iti spuna ca te place iar vazan-du-te cu,, Vlad'' a devenit gelos si acum îi este rusine de ce a facut.
Eu te sfatuiescs sa faci tu primul pas iar daca tot te loveste inseamna ca te place dar nu stie cum sa iti spuna asta.
Sper ca te-am ajutat!

| Pecos a răspuns:

Parerea mea este sa treci peste.Sau daca chiar nu poti macar sa ai orgoliul tau de femeie si sa ii dai impresia ca nu il mai placi si nu te intereseaza in special persoana lui. Poate el vrea sa gaseasca ceva in tine. Ceva special happy. Oricum nu e un capat de lume daca nu te accepta asa cum esti. Tine mine, fiecare trebuie sa-i respecte pe cei din jur insa trebuie sa te respecti si pe tine insuti! =)