| adela17 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat dar nu am curajul sa i-o spun. suntem in aceeasi clasa...problema mea e ca sunt foarte timida... ce pot sa fac ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Buna!

sper ca nu esti chiar atat de timida incat sa nu`i poti da si biletele in care sa-i spui ca`ti place de eltongue
stiu ca e un mod invechit. dar poti si prin telefon[daca ai numarul lui desigurtongue]si daca nu vrei sa incerci prin metodele de mai sus.incearca sa-i dai de inteles.nu-l pierde daca il placi!

bafta!

8 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Pai. el cum se poarta cu tine? Da vreun semn ca te place macar putin? daca da, vorbeste cu el. dar nu ii spune direct.bati niste apropo-uri.
Daca nu da niciun semn ca te-ar placea.mai bine nu ii spui.pentru ca ar putea sa te refuzze si te-ai simti prost. oricum succes!

by daiiwinking

| diana a răspuns:

Pai... O poti ruga pe o prietena sa-i spuna ea. happy
Sau iti poti invinge timiditatea si sa te duci sa-i spui chiar tu. kiss

| deejayra a răspuns:

Nu ii spune direct in fata ca iti place de el...incepe prin a comunica cu el, joaca-te cu el, da-i de inteles ca il placi, iar daca el iti accepta jocurile si poti sa iti dai seama ca si el te place, atunci poti sa faci pasul cel mare... daca nu cumva il va face el primul.Sa nu ii spui din prima ca il placi pentru ca daca el te refuza vei fii pusa intr-o situatie jenanta

Răspuns utilizator avertizat
| sunt_fericita a răspuns:

Scriei un biletel sh pune-l in ghiozdanul lui... o sal vada sh o sashi dea siama...este cel imi usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay, nu trebuie sa-i spui...trebuie sa-i arati astahappy

| cilion_5256 a răspuns:

Dechit sa te framinti... ai putea sa ii spui ...ai sa vezi ca nu e greu sa o faci... si vei simti ce libera te vei simti... is inca in plus ce bonus pe nota 10 va fi daca iti raspunde reciproc... (pentru am fi fericiti nu e geru e de ajuns de depus un mic efort... {cilion} )

| coolwats33y a răspuns:

Daca as fii in locul tau mi-as face curaj sa-i spun sentimentele mele