| Myrtille a întrebat:

Sunt disperata...saun intr-o situatie prosteasca.Imi place de un baiat din clasa paralela. Dar el se pare ca nu e interesat de mine. Dar sa-i spun in fata ce simt nu am curajul. Ce ma fac? va rog ajutati-ma(dau funda pentru cel mai bu raspuns)

Răspuns Câştigător
| gumaa a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie dar eu i-am spus ca imi place de el. fa-o si tu sai linistita nu isi va bate joc de tine...dar nu te lasa intimidata de celelalte fete ( sunt doar geloase ca tu ai o sansa cu el)

3 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

buna! eu as face in felul urmator la-si ignora nu m-as injosi in fata lui!

| adelutza29 a răspuns:

Pai trebuie sa i trimiti un mesaj sau un bilet sau pe mess sau pune pe alta pers sa il intrebe sau mai bine devenyiti prieteni mai intai si apoi va fi mai usor.

| yubitha_9737 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie...eu am ajut curajul sa-i spun, dar sunt sigura ca si tu ar trebui sa-i spuihappy