| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat, dintr`o localitate vecina. Este cu 3 ani mai mare decat mine si ne-am intalnit de vreo cateva ori (2-3 ori). Nu stiu daca ma place, dar pe o prietena de-a mea o mai intreaba de mine ( ce fac, cum merge scoala etc. ). As vrea sa-i cer ID-ul dar mi`e rusine si am vazut ca este intr-o relatie deschisa cu o fata (nu sunt din aceeasi localitate). Nu stiu daca e ceva serios intre ei, insa, am vazut ca la status are ``Te iubesc`` si are poza ei la avatar :-s (am vazut asta in lista unei prietene care are id`ul lui ).

As vrea sa ii despart Stiu ca nu e frumos din partea mea, dar nu cred ca se iubesc. Poate doar se plac ( 20% )

Ce ar trebui sa fac?

Dau voturi si funda!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu i frumos ce vrei sa faci,de unde sti tu ca nu se iubesc pentru ca nici macar nu vb cu el,nu l cunosti bine,nu il forteaza nimeni sa stea cu fata respectiva daca nu o place[mai ales ca are poza ei la avatar]faptul ca a intrebat prin intermediul prietenei tale ca ce mai faci aia nu inseamna ca gata te iubeste,el te vede ca pe o simpla amica[asta din cate ai scris mai sus], daca era interesat de tine facea pe dracu in patru si intra in posesia id-ului tau si etc, poate ma insel dar nici nu vreau sa te supar scriindu ti toate astea