| vixi02 a întrebat:

Imi place foarte mult de un coleg de clasa. El a aflat de sentimentele mele de la o prietene care stia.Cum sa aflu ce simte pentru mine? Voi cum ati proceda?

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca stie ca il placi cu siguranta daca te place va incerca sa faca ceva si se va comporta diferit cu tine incat sa-ti dai seamawinking ai putea sa-l si intrebi sau sa pui pe cineva sa-l intrebewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pui pe cineva in care ai incredere sa vorbeasca cu el/Sa vorbesti pe mess cu el.