| Clauditza a întrebat:

Imi place foarte mult de un tip si vreau sa il cuceresc dar nu vreau sa "sar pe el " vreau sa o iau incetisor si sa isi dea seama ca il plac vreau sa il tin pe jar si sa imi spuna el ca il plac. Ce pot sa fac? Ma puteti ajuta? mersi

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu ne spui ce fel de tip e, golanas de cartier, un baiat serios, un macho, un timid, pentru ca pentru fiecare tip, exista alte strategii. Daca vrei ca relatia sa tina adopti o strategie, daca vrei doar o relatie, alta satrategie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai faci exact cum ai zis. Ce altceva sa faci? O iei incetisor si il tii pe jar, tu iti vezi de treaba intre timp. Fii mai atenta cu el, vorbiti un pic, va apropiati si apoi lasi lucrurile sa mearga de la sine, fara graba. Vezi sa nu te perpelesti tu prima cat se racoreste el cu altcineva laughing

| Bishop a răspuns:

Afla ce muzica, filme, sporturi, masini etc. ii plac si vorbeste cu o prietena despre ele prin preajma lui.

| Andreea_7493 a răspuns:

Mai fetita, la cate fite ziceai ca ai si daca il tratezi si pe el ca un" sclav" o sa fugga mancand pamantu'! Renunta tu la fitele de mare doamna si pe urma poate ai sanse sa discuti cu el.

| Clauditza explică:

Pai e cam timid nu iese cu baieti nu coboara de sus(are clasa la etaj)coboara doar cand e de serviciu si cand ma vede imi zambeste si eu ii zambesc dar daca a uit in ochi lui nu se mai uita la mine isi las privirea in jos.:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il transformi si pe el in sluga? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ademenesti cu bani ca am auzit ca esti bogata straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati cu parul in cap si atunci, daca te place, o sa cheme salvarea