| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult un parfum barbatesc si as vrea sa il iau iubitului meu de craciun dar nu stiu daca ar fi portivit pentru ca el nu mi-a dat niciodata un cadou sau ceva de genu.Si i-am mai luat o data o bratara si nu i-a venit(am considerat ca gestul conteaza), oare o fi fost un semn ca trebuie sa il las pe el sa-mi ia el ceva.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca nu ti-a luat niciodata nici un cadou atunci nu-i mai lua nici tu