| anonim_4396 a întrebat:

Imi place milt de un baiat u care sunt si vecina usa n uasa dar nu mi place dar ca sa ma placa doar asa cum sa il fac sa ma placa el este la scoala un baiat ordonat scrie frumos bun la mate bun la sport amuzant comenteaza mult si ii place fotbalul si cateodata ma uraste
FUNDA

Răspuns Câştigător
| BoyOfHell a răspuns:

Apropriete usor, usor de el. Pe mine o colega ma enervat rau am ajuns sa-i dau palme [in joaca] pana cand acele palme sau transformat in sarut. asa s-a intamplat cel putin in cazul meu.