| MemberNou a întrebat:

De unde legea asta nouă..."Dacă eşti băiat,e normal să-ţi placă fotbalul"?!
Mie personal,nu-mi place FOTBALUL,având in vedere că nu imi pot explica rostul acestui "sport".

18 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Waw :O! Deci nu credeam ca o sa aud un baiat spunand asta... pai tu nu ai jucat fotbal niciodata? Eu am jucat de pe clasa intai si de atunci i-am prins gustul, plus faptul ca am fost la multe meciuri in liga 1 ale echipei mele preferate. Iubesc acest sport, imi place sa-l joc deoarece ma face sa ma simt bine, imi place sa merg pe stadion sa incurajez echipa, eu zic ca o sa-ti placa si tie daca mergi pe stadion vorba lui @LostYou.

| MemberNou explică (pentru LonelyLoner92):

Mersi de raspuns...si da... m-am jucat de multe ori cu diferiti amici.
Faza e ca eu am la mine in clasa numai COCALARI imputiti care scuipa si te injura de orice, pe langa faptul ca ITI mai da si cate un picior in cur(pe romaneste), pe motivul ca vroia sa prinda mingea..FRATE!
Decat sa joc cu cocalarii astia lipsiti de viitor ...mai bine nu mai joc DELOC!

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns:

Super! In sfarsit gasesc un baiat care spune ca nu isi poate explica rostul fotbalului. =d> Adica, da. pana la urma ce rost are sa alergi de colo, colo dupa o minge? bravo tie... nici sa nu iti placa!

| MemberNou explică (pentru madyddd):

Ms de raspund mady!

| RΔϟVAη a răspuns:

Pai daca dai cu stangu-n dreptu` bre normal ca nu poti sa-l joci.Poi ce faci tu in ora de sport? Povestesti cu fetele? Eu joc fotbal. Odata am jucat fotbal cam 4 ore fara pauza si am venit acasa cu sosetele pline de sange si nu ziceam nici miaulaughing

| MemberNou explică (pentru RΔϟVAη):

Ce fac in ora de sport?
Pai...sa-ti zic...JOC Handball cu cativa colegi carora acriti de toti repetentii scolii, Nu citesc povesti cu fetitele dragahappy
Si care-i faza daca ai venit cu sosetele pline de sange? ...AAAA...scuza-ma era parte in care trebuia sa te dai mare:-J. Dai dovada de si mai multa prostie.

| RΔϟVAη a răspuns (pentru MemberNou):

Stiai ca un om cu IQ-ul tau ar trebui sa aiba o voce mica?

| MemberNou explică (pentru RΔϟVAη):

Nici nu cred că ştii ce înseamnă IQ.
Şi eu cred că am IQ-ul mult mai mare ca al tău oricum...stai liniştit:-Jrolling on the floor/
Voce mica ar trebui sa ai tu in comparatie ca ai IQ-ul unei mingi de fotbal.happy

| RΔϟVAη a răspuns (pentru MemberNou):

Chiar am inceput sa plang cand am vazut ca m-ai insultat. Serios? laughing Si oricum tu stii sa joci handbal? Draga sa vorbesti cu prietenii tai gay... Shht, Guritzawinking

| RΔϟVAη a răspuns (pentru MemberNou):

N-ai observat ca doar fetele iti raspund la intrebarea ta iar baietii isi bat joc de tine? Tu nu vrei sa joci pe motiv ca daca primesti un sut in chur ramai paralizat pe gazon, plangand laughing Ce vrei? Toti sa fim fetite puppy dog eyes ca tine?happy

| MemberNou explică (pentru RΔϟVAη):

Adica dupa tine, fraiere tu ma faci ''fetita'' pe motiv ca nu pot agreea fotbalul?
Ticniti ca tine am mai vazut si o sa mai vad in continuare sunt sigur..si apropo, nu trebuie sa te fac sa plangi cand iti spun o fraza sau o chestie..Copil Prost.
In caz ca nu ai observat la intrebarea asta,(pe care nici nu cred ca ar fi trebuit sa o pun deoarece stiam ca toti ratatii spalati la creier vor raspunde), a raspuns o singura fata in rest erau numai baieti...
Singuru` gay de aici cred ca esti tu fraiere.Un om care nu practica un sport, nu se numeste gay.Get A Life, Loser!

| LostYou a răspuns:

Uita-te la 2-3 meciuri de fotbal si joaca si tu de 2-3 ori cu prietenii tai si vezi ca o sa-ti placa.

| Forx a răspuns:

Cred ca esti o fetita cu fundita si zic baietii ca esti fita.Te ajut eu sa intelegi rostul acestui sport. http://en.wikipedia.org/wiki/Football ia si deapana

| MemberNou explică (pentru Forx):

Sunt baiat de cand m-am nascut apropo.
Fetita cu fundita cred este mama tahappy.
Ce sa inteleg din site-ul dat de tine?
Regulile Fotbalui? Cum se joaca?
Stiu Deja.
Multumesc!happy

| frangi21 a răspuns:

Inseamna ca tu nu esti Baiat...

| MemberNou explică (pentru frangi21):

M-ai controlat tu?
Ai vazut ca am pussy?rolling on the floor.
Patetic...