| lelelelelel a întrebat:

Imi place mult de o fata din clasa, am 13 ani si nu am avut o relatie pana dar nu sunt singurul candidat ca sa zic asa, si nu stiu cum sa procedez cu ea. mersi anticipat dau funda!

Răspuns Câştigător
| mariukka a răspuns:

Arata-i ca o placi:ajut-o la teste, ridicai scaunul, conduo acasa

4 răspunsuri:
| lelelelelel explică:

Pai si cum anume sa fac asta, vreau niste raspunsuri mai detaliate, idei

| lelelelelel explică:

Ea e cam desteapta clasei, deci nu pot s-o ajut la teste, restul sunt idei bunebig grin

| Hg50 a răspuns:

Trebuie sa ii arati ce simti pentru ea, sa ii spui ca o placi dar nu direct.

| Hg50 a răspuns:

Adica nu teduci in fata ei si ii spui, o iei mai pe ocolite