| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Imi place mult de o fata din grupul meu de prieteni si ea știe asta, dar cand am întrebat-o daca vrea sa fie iubita mea a spus ca nu vrea sa strice o prietenie pentru o relație. Ce pot face in continuare? Eu inca o plac enorm.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai indicat sfat in acest caz este cel de a respecta convingerea si dorinta de a fi lasata in pace. Incearca sa-ti gasesti o alta fata care nu este angrenata intr-o relatie de cuplu. Succes!

| Catalina990099 a răspuns:

Respectă-i decizia si vorba ei, nu strica prietenia dintre voi daca fata ti-a zis nu. Încearcă să o placi ca pe o simplă amică.

| SimonaBubu a răspuns:

O fitoasa.Laso in pace ca mai sunt fete.