| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat care e mai mare decat mine cu 2 ani.Si el pare sa fie interesat de mine... Ce fac?

6 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Spune-i ce simti.

auran
| auran a răspuns:

Depinde ce varsta ai tu... daca esti mai mititica, mai lasa-l sa fie interesat de tine cativa ani...

| sorin a răspuns:

Incearca-l!

| LuS[z] a răspuns:

Incerca sa-i dai de inteles ca-l placi sau cel mai bine vorbeste cu el.

| FoXy a răspuns:

Nu este o crima sa fie cu 2 ani mai mare ca tine dar ai grija ce vrea de la tine.

Bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Punete jos si te va iubi. dupa aceia te va parasi.vai ce durere ce suspin. da sa gasi vreun fraier sa creada ca am fost violata.ca sunt atatia prosti milosi si creduli. dar atat de grei la pumn.si scurti la minte. incat o sa va blestemati toate zilele.batem pariu? cine are curaj? va astept pe privat.serios.chiar astept.