| AlynaDulcika a întrebat:

Mie imi place de un baiat mai mic decat mine cu un an ( are 11 ani ) si eu am 12 ani.Si imi cam place de el... big grin si el stie asta...dar nu stiu poate lui nu-i place de mine. Ce credeti, sa il intreb? Ms! happy

Răspuns Câştigător
| TrooololololololoJR a răspuns:

Da, spune-i ca iti place de el, si vezi ce iese, baietilor le plac fetele directe, nu cred ca te refuza, e baiat pana la urma

4 răspunsuri:
| noName31020 a răspuns:

Bai fata! Du-te si joaca-te cu papusile!
laughing

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Normal ca da.Curaj,nu ai nimic de pierdut.
Succes!
O seara buna!

| Seby52 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el treptat. Daca il vrei intreba direct va crede ca esti obsedata dupa el si nu vrei asta! Funda?