| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mic ca mine. Deci el are 9 ani.SI Nu stiu daca ma place. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Alina_9354 a răspuns:

Pai daca el are 9 ani tu cati ani ai? Daca nu stii daca te place intreaba-l! Nu ai nimic de pierdutwinking

9 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Lasa`l fetit`o sa se mai joace putin cu masinutele.straight face

Probabil si tu cu papusile thinking

Aveti timp, ce e cu graba asta?

| IsabelaIssa a răspuns:

Auzi younglady? pune mana pe carte lasa baietii ca ai timp destul si pentru ei cand o sa mai cresti.eh.copiii in ziua de azi.

| mikaela25 a răspuns:

Hmmm. dar ce s-a intamplat cu copii in ziua de azi? in puii mei doar la iubire va sta gandul.sa iti si raspund:nu ii place de tine, dar il poti ademeni cu o masinutza.doamne fereste.

| dragosh a răspuns:

Mai uite`te unpic. da` unpic la mica sirena

| alexaalexandra a răspuns:

Tu crezi ca la 9 ani vrea el prietena?oh go on
laughing)
vrea masssiinuuuteeeee eeel \:d/

| Domnu Bogdan a răspuns:

Salve! daca e mai mic nu e o problema, ascultati inima.propune-i sa mergeti la un suc si restul vine de la sine, vorbiti comunicarea e foarte importanta, sa asa vei afla daca te place, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sari pe el ia sa vezi te placesmug Poate faceti si sexsmug

Copii din ziua de azi rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evelina presupun ca tu ai 10 ani...sa imi spui daca ma insel.happy. Ar trebui sa te duci sa te mai joici cu papuselele sau sa stai pe mes ma rog ce activitati mai ai tuwinking si lasa baieti pentru 13-14 ani e mai ok atunci happy. Apropo ce faceti voi la varsta asta daca va placeti ca voua va e rusine si sa va spuneti buna happy

| iubitelxxx a răspuns:

9 ani? wow?