| dyanutzza_8343 a întrebat:

Imi place mult de un baiat, Nustiu daca el ma place...Ne certam mereu, Inainte ma pipaia mereu am atingea...DE 2 zile nu stiu ce e cu el.Ma injura. dau fundita daca ma ajutati

3 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Am trecut si EU printr-o situatie asemanatoare ( tipu respectiv nu ma pipaia. ma intelegeam foarte bine cu el si chiar avusesem o relatie sentimentala in trecut) aflasem care este pricina racelii si "urii"lui fata de mine. o fata (daca o pot numii asa) cu care ma certasem. bagase strambe mintind ca eu l-am injurat pe els i pe familia lui. ceea ce n-am facut. deci ai grija poate ai si tu dusmani care baga strambe cand totu merge bine! te-am pupat!

| Johnny_6115 a răspuns:

Paiiiii.Incearca sa iti iei inima in dinti si sa-i zici:Iti place de mine.Si uitate la fata lui daca rade se intimideaza si zice nu atunci te place uitate la sentimentele lui noroc. Fundita?

| crisgently a răspuns:

De 2 zile a revenit la normal.nu poti sa ceri la cineva ce nu are(minte)