| Anonima26985 a întrebat:

Îmi place mult de un băiat și nu știu dacă mă place! Semnele care mi le-a dat până acum ar fi:
-privirea adâncă în ochi când ne vedem
-e atent la ce spun eu
-daca sunt într-un grup de prietene atenția lui e asupra mea
-ma urmărește cu privirea
-ma asculta la ce spun
Noi am vorbit doar prin mesaje momentan! Oare mă place voi ce credeți ar trebui sa vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| liliana77any a răspuns:

Pare sa se concentreze foarte mult asupra ta, eu zic ca te place.
Continua sa vorbesti cu el nu rupe legatura.
Daca iti inspira sinceritate continua sa vorbesti cu el si vezi daca el va face primul pas.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, ar trebui sa astepti sa vorbeasc el cu tine!
Multi baieti refuza o relatie, sau refuza sa recunoasca ceva, daca sunt confruntati de fata, de aceea te sfatuiesc sa astepti ca el sa faca primul pas.

| YessWey a răspuns:

Salut, cred ca el se da de gol in fata ta dar vrea sa ascunda asta si nu are curaj sa vorbeasca fata in fata.
Dar semnele arata clar ca te place( asta daca esti sigura ca nu ai interpretat gresit acele semne)
Succes!