| cretudaniel99 a întrebat:

Imi place o fata din clasa dar ea a zis ca nu-i place de nimeni dar eu o iubesc enorm ce sa fac ps:sunt in clasa a 5 ce sa fac sa ii placa si ei de mine

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

O iubesti enorm? Eu zic ca exagerezi putin. Esti puternic atras de de aspectul ei fizic, cam asta e, nu e iubire. Iubirea implica mult mai multe. Stiai ca nu poti face pe nimeni sa te placa? Daca nu stiai, ai aflat acum. Te-as sfatui sa te impaci cu aceasta idee si sa mergi mai departe. Mai sunt fete pe aceasta lume, e una dintre putinele fete pe care o sa le placi. E doar inceputul unui drum lung. In viata nu putem doar sa castigam, mai si pierdem. Trebuie sa acceptam orice lucru care ni se intampla, chiar daca e greu de digerat.

5 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Mai Danut! Daca vei invata foarte bine si vei ajunge sa fii intre primii 3 elevi din clasa cu siguranta fata te va placea. Asa ca ce mai astepti? Treci la treaba sa ajungi intre primii 3.
Bafta!

| NevastuicAaA a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine.De unde esti? Sunt curioas laughing

| RestricT a răspuns:

Mi' s-a intamplat si mie cu o fata de la alta clasa, dar aceea fata este foarte prietenoasa, si mie nu mi-a zis ca nu ii place de nimeni laughing, acum suntem amici foarte buni; d

| Inna_5580 a răspuns:

Stiai ca dragoste c desila nu exista? Hey uita de ea...totul e inainte...Acesta e doar inceputul si in plus daca te placea cu adevarat te accepta asa cum esti!

| NiGhTmArE_1556 a răspuns:

Mai cretule... innvit-o cu rolele prin parc. ceva de genu dai temalaughing eu maine o sa o invit cu rolele in fata blocului uiratimi succes ca am emotii