| mary2mary a întrebat:

TPU! As vrea sa ma ajutati cu ceva. Am cunoscut un baiat din clasa de la mine, il iubesc enorm, il cunosc de aproape un an. Nu stiu daca ma place sau nu. Cum pot sa aflu daca ma place sau nu? In afara sa-l intreb eu. happy Multumesc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti iubi pe cineva asa din vedere! Acum te-ai indragostit pana peste cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat te place, oricat de timid ar fi, face ceva pentru a arata asta.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Da-i de inteles ca il placi, daca stai cuminte in locul tau nu va intelege.
Vorbeste cu el, zambeste-i, atinge-l, fa-l sa rada si apoi va face si el acelasi lucru. Se va simti bine in preajma ta.
Bafta!

| MariaChrii a răspuns:

Poti flirta cu el adica o cafea cv, te porti cu el mai apropiat decat de obicei si daca iti cere sa incetezi inseamna ca nu te place daca nu spune nimic treci la pasul urmator intrebarea succes