| cretudaniel99 a întrebat:

Imi place o fata din clasa dar ea a zis ca nu-i place de nimeni dar eu o iubesc enorm ce sa fac ps:sunt in clasa a 5 ce sa fac sa ii placa si ei de mine sunt cel mai bun la invatatura

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Daca ea te va place nu o va face pentru ca esti cel mai bun la invatatura. O va face pentru faptul ca esti tu si atat.Asta este cel mai important sa fi tu insati.Ar trebui sa vorbesti cu ea si sa vezi daca si ea te place daca nu fii mereu alaturi de a, fi cel mai bun prieten al ei, ajut-o cand are nevoie fi in preajma ei si fai complimente.SUCCES.sper ca ti-am fost de ajutor. funda?happy

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea si baga-te in seama cat mai des. fa-i complimente si fa-o sa rada
succes!winking

| pwp a răspuns:

Nu esti indragostit de ea, este doar atractie fizica!
mai asteapta cativa ani, pana vei fi mai mare!
pa-pa!love struck

| bombonik44 a răspuns:

Sa fi sincer...pentru ca eu nu fk asta si gresesc adv e ca n-am curaju sa-i zic si imi place de el

| Alexandra_1757 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fii bun la invatatura pentru ca sa atragi o fta!
Inceraca sa ii aratsi ca o iubesti! Invito la un suc!
Iar daca refuza. este ghinionul tau!
Sunt multe lucruri prin care ii poti arata ca tii la ea, nu ca ceilalti baieti! Iar daca ea iti da cu picioru. atunci o sa vada ea mai tarziu ce a pierdut :*.