| Sapphire a întrebat:

Imi place tot ce tine de paranormal. Ba chiar o data am incercat sa imi deschid al 3 lea ochi si pot sa spun ca de atunci mi se intampla unele lucruri ciudatele sau poate ca sunt toate in imaginatia mea. Voi credeti in fenomenele paranormale?
Sa dau un exemplu: Chris Angel. Cred ca majoritatea stiti cine este si ce poate face. Ma fascineaza tipul asta, cum leviteaza. Iluzionism sau nu, pana la urma tot e ceva la mijloc neobisnuit, ceva ce nu poate face toata lumea. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Foarte adevarat. Eu am incercat sa fac pact cu diavolul. Nu dau mai multe detalii.

| Anonim1045 a răspuns:

Cred ca ai cam multa imaginatie (vorbind de al 3 lea ochi)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al 3 ochii, ciudat. n-am incercat.in paranormal cred.