| Sweet_Theo_1990 a întrebat:

Ce credeti despre Triunghiul Berbudelor? Credeti in el si in "fenomenele paranormale" care se spune ca se intampla acolo? ^_^

3 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Cred in existenta unei astfel de zone, insa ce a trecut pe acolo a fost doar important, deci e o zona conspirativa, din punctul meu de vedere.

| jokaozilio a răspuns:

"Triunghiul Bermudelor" este o zona unde sunt multe activitati magnetice energetice. Nimic extraterestru. ( PAREREA MEA )

| Mihaelutza23 a răspuns:

Eu cred ca e adevarat, pentru ca mie mi se cam intampla des chestii paranormale!