| allllll a întrebat:

Imi place un baiat greu de abordat dar la inceput el ma placea iar eu nu. Acum nu stiu daca ma mai place. Cum imi dau seama?

2 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Cere-i idu-l daca nu-l ai si vorbeste cu el. Incearca sa sa te apropii de el si vezi ce comportament are fata de tine. Atunci o sa-ti dai usor-usor seama daca te mai place sau nu (in caz ca nu-ti dai seama da-i de inteles ca tu il placi pe el si el o sa se prinda)."Pasiunea" pentru cineva nu se duce asa usor deci e posibil sa te mai placa si acum. O sa te simti bine atunci cand vei sti ca poti fi cu un baiat greu de abordatlaughing.

| Rebe_6259 a răspuns:

Vezi daca filtreaza cu tine.Vezi daca iti zambeste mai altfel sau cea mai simpla metoda sa-l intrebi:Sincer ma mai placi sau nu? Eu asa am facut si acum sunt cu un baiatlove struck