| MeMonaIoana a întrebat:

Imi place un baiat insa nu sunt sigura ca si el ma place... nu prea imi da semne cum ca mar place... adica il mai prind din cand in cand cum se holbeaza la mine da nu stiu daca e pur si simplu sau si el ma place. eu sunt genul de fata foarte rusinoasa si nu prea am curaj sa ii zic

Răspuns Câştigător
| ellalove a răspuns:

Ane cu rusinea in ziua de azi nu ajungi niciunde iti spun eu. Daca iti place asa mult de el intreaba-l direct daca si el te place. daca nu mai asteapta sa vezi cum se comporta.de obicei un baiat cand se holbeaza la o fata inseamna ca ii e simpatica si chiar ii place de ea.parerea mea:*

2 răspunsuri:
| ellalove a răspuns:

Nu o sa te faci de ras.cred eu important e ca ai incercat si oricum. daca spui ca e arogant el o sa piarda nu tu. daca nu incearca tu sa-l faci sa fie putin mai bland macar cu tine.sigur ai tu cateva modalitati.doar esti fata si noi la asta ne pricepem cel mai bine.sai imblanzim pe baieti:*

| MeMonaIoana explică:

El e foarte arogant si nu vreau sa ma fac de ras daca el nu simte la fel