| flaviaandreea07 a întrebat:

Imi place un baiat, nu pot sa zic ca sun indragostita dar imi place.Cand ne-am intalnit intr-un loc unde am fost amandoi i-am prins de cateva ori privirea in a mea si el s-a uitat la mine acum nu stiu daca cu intentie sau din greseala dar s-a intamplat de foarte multe ori... ajutati-ma va rog happyhappy

2 răspunsuri:
| Dany3l16 a răspuns:

E firesc sa inceapa asa dar in special daca stai si nu faci nimic il pierzi bft.

| Lallyzz a răspuns:

Pai petreceti mai mult timp impreuna cu el thinking
Si la un moment dat trebuie sa-i zici ce simti pentru el.Altfel o sa fie prea tarziu.Credema nu stii ce pierzi daca nu-i zici. Odata m-am indragostit si eu pentru prima oara de un baiat si se intelegea foarte bine cu mine nu puteam de loc sa-i zic ce simt pentru el.Toate prietenele imi ziceau sa-i spun pentru ca era evident ca ma place.Dar tot nu i-am zis.Si trecuse o saptamana si tot nu i-am zis. Apoi l-am vazut odata cu alta fata si se sarutau.Ai idee cum m-am simtit? Am plans in fiecare zi happy si uneori cand ma gandesc la asta imi vine sa plang iar.Dar na am trecut peste oh go on. Oricum ce vreau sati zic este ca sunt sigura ca nu vrei sa treci prin ce am trecut si eu happy.Asa ca spune-i chiar daca poate nu te place.Nu se stie...
Noroc :*!