| sktpwh a întrebat:

Imi poate da cineva un program pentru exercitii fizice, gen nustu` cate genuflexiuni, abdomene etc? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| TTdsIulia a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai un program anume, poti sa incepi usor cu serii de cate 15-20 de ablomene. 5 serii repetat apoi 10-15 genoflexiuni la fel in 5 serii asta 1 saptamana 2 apoi poti sa incepi sa alergi la inceput mai putin iar apoi din ce ince mai mult si exercitiile le dublezi cand incepi sa te obisnuiesti cu ele :* sper ca te-am ajutat