| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Pana la ce varsta credeti ca o persoana poate sa continue cu abdomene etc... adica exercitii fizice?

7 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Am vazut multi mosnegi pe la TV care faceau exercitii si alergau.Eu cred ca poti face exercitii pana te tin oasele si muschii, sa nu te doara nimic.Depinde si de persoana...sa nu aiba vreun os rupt, sau probleme cu spatele.

| Ddeliaa a răspuns:

Cu cat faci mai mult timp, cu atat vei fi mai in forma cand vei trece peste o anumita varsta. Deci este indicat sa faci tot timpul miscare. happy

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Nu contează vârsta, nu e o limită. Poate să facă până nu mai poate.

| Andr3i09 a răspuns:

Pana la batranete, exercitiile fizice sunt foarte bune pentru sanatatehappy

| ElenneMee a răspuns:

Pai nu e o limita, sportul ajuta organismul care se dezvolta. Sportul e mereu bun pentru toti!

| Robyku a răspuns:

Daca ai peste 17 merge dar trebui sa adaugi ceva gen flotari tractiuni, deoarece nu te poti mentine doar cu abdomene corpul se dezvolta si este prea putin efort la abdomene.
FUNDA?

| dexgld a răspuns:

Conteaza varsta? :o