| Iunia_Feurdean_1998 a întrebat:

Imi poate scrie cineva pe larg mesajul unui film de animatie? Ca de exemplu Ice age, Toy story, Madagascar, WALL-E, Bolt sau alte filme :d Am de scris o compunere de 15 randuri happy Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Ce intrebare stupida. Fiecare film de animatie are mesajul sau.

| Iunia_Feurdean_1998 explică (pentru Radu_Bogdan_Ionut_1990):

Si eu am intrebat daca cineva imi poate scrie mesajul UNUI film.

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns (pentru Iunia_Feurdean_1998):

Uita-te la UNUL DINTRE FILME si fa-ti singura tema. Asa te vei si dezvolta. Ce crezi ca rezolvi daca iti face altcineva temele? Nu vei stii niciodata sa le faci.