| Liceanul a întrebat:

Funda! Am Samsung Galaxy mini 2, model GT-S6500D,versiune android 2.3.6.Cum iau net de la calculator pe telefon prin usb? Primesc ajutor de la oricine, mai ales de la cei care au avut un astfel de telefon.Cine spune ca nu se poate, ii dau un videotutorial.Subliniez:videotutorial; deci nu-i fac nici un rau.Multumesc pentru intelegere.

2 răspunsuri:
| Varzar_Raul_1999 a răspuns:

Iti garantez ca nu se poate, Inters doar, de la telefon la calculator. Da-mi sa vad cum se poate