| MrsC a întrebat:

Imi pot schimba parola de la Mess, fara sa trebuiasca sa raspund la acele intrebari? :-s

Răspuns Câştigător
| Alexxandra256 a răspuns:

Da s epoate numai daca tri-ai pus la mess nr tau de tell
adauga-ma si iti spun cum Funda

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu, nu poti. Intrebarile alea sunt pentru siguranta contului.

| JeffRider93 a răspuns:

Din cate imi amintesc eu, cand mi-am schimbat eu parola, nu mi-au dat intrebari. thinking Dar, mi-a dat sa scriu...ce scria in chenarul acela aiurea.Stii tu, litere scrise la misto si chestii.

| Astropuf a răspuns:

Da daca ai pus nr de telefon iti da acolo sa alegi ori daca vrei sa răspunzi la întrebări ori sa-ti trmita un cod pe mobil si trebuie sa-l scrii(iti spune la unde)apoi pur si simplu scrima i alta!; PO.O