| ZaharescuCostin a întrebat:

Îmi puteți căuta și da softul rusesc pentru păcănele? Am nevoie urgent.

23 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există așa ceva. Dacă ar exista, ar da păcănelele faliment.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Și tu crezi asta? Eu am lucrat la păcănele.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Repet părerea mea, și ceea ce știu eu despre slot machines. Nu există așa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Mai întâi, nu ai face pentru că este infracțiune, Dacă te obișnuiești să câștigi bani nemunciți intri într-o zonă care te poateduce la închisoare.
Apoi pentru că este o legendă urbană.
Dacă are, presupunînd că el există un asemensea soft, crezi că ți-l dă cineva pe gratis.
Apoi, așa este conceput softul de la softt machine ca să îți ia banii. Nu ai cum să îl influențezi din afară, ca să funcționeze în favoarea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Ba se pedepsește. Mai citește despre cei ce sparg cazinourile câștigând cu informații provenite de la PC-uri din afară. să vezi ce pățesc. Cazinourile mari au o bază de date comună despre ei și li se înterzice accesul peste tot.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Legea pedepsește infracțiunile.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Este excrocherie, înșelăciune, asta nu te deranjează, să faci cuiva un rău, să furi bani care nu sunt ai tăi?

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Și trișarea nu este furt? Nu este infracțiune? După dta este câștig. Nu mai are rost să discuți cu mine pe tema asta. Ești în zonă infracționalității cu modul de a gândi, eu sunt în altă zonă.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela000ela a răspuns:

Si tu ce faci, daca noi iti cautam?

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela000ela a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Stai linistit, te va gasi el, pe tine, intr-o zi.

Răspuns utilizator avertizat
| gamessimba a răspuns:

Salut am softul rusesc de vanzare daca te intereseaza. Contacteazama pe mail gamessimba@yahoo.com