| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Imi puteți da cateva sfaturi pentru a-mi putea face o prietena? Cer seriozitate.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te al vecinele de bloc sau cartier, vezi care-ti place si du-te sa-i vorbesti. ori poate o colega de clasa sau din scoal unde inveti.
O saluti frumos si ii spui ca doresti sa-i vorbesti.
II spui sincer ca-ti place mult de ea si o intrebi, daca doreste sa fie prietena ta.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu-ti faci!

| Saiko10 a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa vorbesti cu cat mai multe fete, in timp vei deveni mai bun la asta si poate si gasesti o fata pe care o placi si ea pe tine.

| Andresso a răspuns:

Nu te apuca de fumat!

| Lauramee a răspuns:

Fii tu insuti
Restul vine de la sine

| Mariaa005 a răspuns:

Fii încrezător, relaxat, concentrează-te pe un hobby (de preferat un sport ), daca ai altul, e la fel de ok, gaseste o fata pe rețelele de socializare, sau undeva in oras, fa cunoștință cu ea, ieșiți, glumește, incearca sa nu pari disperat sa nu-si piarda interesul, o poti face sa se simta bine mereu iar daca si ea va da semne, îi poti propune să fiți impreuna

Sper ca te-am ajutat )

| MirceaStoica a răspuns:

Fii tu insuti
Ia ti bmw 36 compact coupe
Fii cat poti tu de smecher in preajma fetelor
Apuca te de fumat, fetelor le place asta
Sterge ti contul de TPU!
Funda pls

| Lauramee a răspuns (pentru MirceaStoica):

Serios? Las la latitudinea siteului sa ti evalueze raspunsul

| MirceaStoicaStefan a răspuns:

Ia beemve e36 si baga in vena, asa ie mai haz viata si vine femeele