| Stefania_Maria_1997 a întrebat:

Îmi puteţi da nişte sfaturi cum sa slăbesc puţin? Am 13 ani, 1, 66 şi 55 de kg. Vreau sa slăbesc măcar 1 kg pana începe scoala

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti.Ai greutatea ideala.O fata trebuie sa aiba forme.Dar daca chiar iti doresti atat de mult sa slabesti nu manca decat o felie de paine pe zi, fara paste, prajituri, sucuri acidulate, pizza si mancare de tip fast-food.Ai putea sa alergi un pic sau sa te duci la sala.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Lasa-l incolo de slabit. Nu esti deloc grasa, ai o greutate ok. Pe langa asta, esti destul de mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport si mai putina shaorma?
Mergi la sala, sau cauta exercitii pe net.

| MidnightR a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara shaorma, ai innebunit?
Ma indoiesc oricum ca o sa devine Miss Univers cu un kg in minus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MidnightR):

Stiu, ori cu el ori fara, tot aia e. =]]