| narcisalove a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi, site-uri sau orice altceva despre cum sa pot reusi sa invat mai repede pentru ca eu multe antrenamente pe saptamana si nu am timp sa invat de aceea as dori cateva sfaturi etc.multumesc si apropo

2 răspunsuri:
| trixiiie a răspuns:

Poți lua MemoPlus. Nu zic că sunt bune, dar te ajută să înveți.
Problema e că te pot îngrășa.

| Vlad_Vlad_1993 a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti enuntul de vreo 2-3 ori pana il intelegi, cand ti-ai dat seama ca il intelegi, atunci banuiesc ca il stii, incearca. Eu asa faceam la matematica, a dat rezultate. Bafta!