| Diancik a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri de prietenie? happy

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

-Niciodata n-ai uitat sa fii langa mine…Si eu voi fi mereu, la fel, langa tine
-Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci
-Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.
-O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.
-Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri
-Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.
-E greu sa uiti clipele pe care le-ai petrecut… E greu sa uiti prietenii pe care i-ai avut…
-. Mi'a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele.
-Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt.
-Friends are forever. Boys are whatever
-Cu rele si bune, bune si rele asa-s prietenii '
-La greu si la bine mereu langa tine, orice s-ar intampla!
-Totu`i mai usor atunci cand sunt cu ei,
-Stie sa`mi fie prietena fara sa fi facut cursuri speciale!
-Fara prietenie nu exista viata!
-Cand prietenii sunt cei adevarati, ei reprezinta cel mai sigur lucru din lume.
-Voi fi mereu langa tine si am sa te sustin Am sa fiu langa tine in problemele care vin Caci ai nevoie de mine, de dragoste si afectiune
-Nu toate lucrurile ne vor merge bine. dar vom trece peste toate amandoua. tu si cu mine.
-.pentru ca nimeni niciodata n-o sa poate sa ne desparta!
-Cine mai bine ca mine? te intelege si te sustine?
-Voi fi aici mereu... Stii ca mereu sunt sprijinul tau!

1 răspuns:
| Looky a răspuns:

Poti gasi niste statusuri foarte tari aici: http://ymstatus.com/Adevaruri-Prietenie.php