| lalalabbbeee a întrebat:

Imi puteti da va rog niste melodii de dragoste frumoase(nu trebuie sa fie neaparat noi)?

1 răspuns:
| mbianca a răspuns:

Someone like you-adele; smiley-dream girl; taylor swift-you belong with me; avril lavigne-wish you were; colt de suflet-andra; unde e ea-cia; pentru ca te iubesc-ego; what's your name-jesse mccartney; noaptea pe covor-provincialii; hate that i love you-neyo; neyo-closer; neyo-miss independent; jennifer lopez-i'm into you etc...