| danutzyk001 a întrebat:

Imi puteti descrie putin cum e la liceu...si profilele :X. voi ce ati alege intre filologie si stinte sociale sau bio si chimie? funda worried

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Este foarte bine...
deci:mate info(matematica se cere f mult), economic(bune baza pe materii de specialitate ce vin pe parcurs). chimie biologie(chimie, bio, fiz, mate...aici sunt si eu. e fb), filologie(limbi straine), stiinte sociale(istorie, geogra, latina)
Iar eu in privinte celor 2 profile eu as alege inca o data bio chimie
succes!
fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Eu am ales filo. Dar cel mai simplu e la stiinte sociale :p

| Lovely a răspuns:

Stiintze sociale e cel mai simplu profilhappy dai teza la romana, engleza, logica si istorie sau geografie la alegere

| ea_2165 a răspuns:

Daca nu te ai cu matematica du-te la socio tongue

e simplu oh go on
din cate am auzit.

si eu sunt la stiinte sociale. dar acum merg pe a 9a big grin.

succes:*