| Iuliana186 a întrebat:

Din câte ştiam eu, dacă eşti la un liceu, pe profil uman(ştinte sociale, filologie sau bilingv), începând cu clasa a 11-a nu mai faci matematică. Dar chimie mai faci?
Dau fundă!

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Matematica ramane si nu se mai face chimie, fizica si biologie. Cel putin asa era la liceul unde am mers eu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,nu faci nici chimie, nici fizica, nici biologie.

| JAYBEE a răspuns:

Mate faci pana in a 12-a. Chimia u o sa mai fie in grila din a 11-a.
happy

| MaiaMartinas a răspuns:

Din cate am auzit chimia, fizica, biologia si matematica se restrang toate intr-o singura ora numita Stiinte, pe care o s-o faci doar o data pe saptamana.