| Iancugeorgiana a întrebat:

Nu inteleg cum pot tine atat de mult la un om care numai merita nimicoh go on...nimic.Pur si simplu nici un simplu "buna". nu are trebuie sa ii mai dau pe strada,dar eu ca o proasta ii dausad.Nu am orgoliu si asta ma doare tarestraight face.
Mai devreme am aflat niste lucrui urate despre mine spuse de fostul meu prieten si pe care mi le-a spus un prieten de al lui.Mi-a spus ca fostul spune mereu"da-o dreacu,ce as...","ca sunt proasta", ca am figuri, ca uneori nu ma suportastraight face. Cand am auzit nu mi-a venit sa cred.La prietenu asta chiar ii pasa de mine si nu vrea su sufar din cauza la fostul de aceea mi-a si spus pentru a ma ajuta sa il uitsad.
Nu imi vine sa cred...persoana la care tin enorm sa spun astfel de vorbe despre minesadel care nu ma jignea niciodata, nu imi vorbea urat a ajuns sa spuna asemenea lucruri.
Credeti ca ar trebui sa ma iau de el s-au sa il las in pace, si sa merg pe drumul meu?
De ce credeti ca spune toate aceste lucruri despre mine?straight faceoare nu il doare pe el sa spuna asta?sad
Cum naibii sa reusesc sa il uit?crying

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e adevarat ce spune despre tine atunci nu merita nici macar sa-l mai saluti

| Anonimfarmerama a răspuns:

Daca ar fi adevarat si as fi in locul tau. eu as incepe sa l urasc. Pentru ca asa sunt eu.:-ss

| Annim a răspuns:

Din punct de vedere barbatesc, situatia ta este aproape echivalenta cu celebra expresie a baietilor des fredontata : " fata pe care o iubesc ma considera cel mai bun prieten al ei " straight face. deci sa-ti explic niste lucruri : cind esti indragostita ai multe vise referitor la persoana draga,, ai impresia ca si ea simte la fel, ca si ea iti duce dorul., O privire a baiatului iti trezeste diferite idei absurde : "yeah ma place da sunt sigura ca ma place" Avem tendinta cu totii sa visam la ceva ce nu exista cind ne indragostim, si acesta e pur adevar!,,, E greu sa uiti o persoana care intr-adevar iti place iti trebuie altcineva pentru ca te vei trezi in fiecare dimineata cu gindul la el. Incearca sa comunici cu altcineva sa faci cunostinta crede-ma stiu ce zic,, stind cu speranta ca mine il vei uita nu iti va reusi deloc.

| Dariusuu a răspuns:

Wake up! This is the life.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...Pai sa stii ca nu ai orgoliu..Adica gaseste pe altcineva si o sa il uiti cat de curand..Asta daca acum vorbeste asa urat despre tine mai mult ca sigur erai bataia lui de joc si atunci cand erati impreuna..Chiar ma mira ca mai ti la el..Adica vorba ta nici "buna" nu ar trebui sa ii mai spui.

Răspuns utilizator avertizat
| sowhatt a răspuns:

Subtil sa ii dai de inteles ca sti si ca nu te intereseaza, ca nu te raneste, uita-l si nu te injosi pentru el, o sa vada el ca a pierdut. Eu cred ca spune toate lucrurile alea pentru a se da mare in fata tuturor...e penibil si eu nu suport tipul asta de oameni, ignora-l si repeta-ti mereu ca daca tii macar un pic si la tine, il vei uita.

| Youcandoit a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el daca a spus asta, cine stie poate baiatul ala te-a mintit.happy

| Kitty1212 a răspuns:

Crede-ma am trecut prin asta...Nu te obosii sa te invinovatesti nu fa asta... Ignoral aduna toata durerea si ura din suflet si ignora-l si o sa vezi ca tot el o sa se bage in seama cu tine. P.S fa-i in ciuda fa-te ft frumoasa daca te machiezi fa-o poarta disctii cu baietii pur si simplu s anul te vada ca suferi. Eu asa am fc si smug bingolaughing

| Jean_Tata_1984 a răspuns:

Exista posibilitatea ca acel "prieten" sa joace la 2 capete sa nu fie exact cum iti spune el si sa il intereseze mai mult sa aiba o "relatie" cu tine! E posibil ca acel "prieten" sa iti spuna adevarul iar toata relatia voastra a fost in zadar, un timp pierdut daca pot sa zic asa sau a spus la suparare sa arate ce mare "barbat" e el si ca nu il mai intereseaza de tine! Sfatul meu ar fi sa ai grija cu acel "prieten" pentru ca urmareste ceva mai mult decat pare dar tu fiind in situatia data nu observi lucrul acesta! Legat de fostul doar tu iti poti da seama daca e adevarat sau nu ceea ce ai aflat si asta se rezolva cu timpul degeaba mergi tu sa il intrebi pentru ca el iti raspunde ce vrea si tu nu ai de unde sa stii daca te minte sau nu