| ascovit a întrebat:

Imi puteti povesti cateva intamplari din viata voastra? ( amuzante, dramatice, de dragoste, orice) Sau chiar a prietenilor sau, de ce nu, siteuri.
Funda!

2 răspunsuri:
| NuCredd a răspuns:

Fără supărare, dar care este scopul intrebării?

| ascovit explică (pentru NuCredd):

Stiu ca intrebarea nu are sens, insa am gasit recent un site unde erau o multime de intamplari/evenimente din viata unor persoane. Citind o parte dintre acestea am observat ca imi face placere sa citesc ( ascult) astfel de "povesti" ( sa nu mai spun ce sursa de inspiratie imi dau, insa nu cred ca e nevoie sa spun ce cum si mai ales ce fac cu acea inspiratie ). Din pacate nu mi-am salvat adresa acelui site... si de aici intrebarea.