| alma200033 a întrebat:

Imi puteti spune ce sa fac sa nu mai imi creasca parul sub piele si asa de repede?
Cu ce as putea sa ma epilez?
Am incercat toate metodele
Aparatul ii bun pentru 15 ani?

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Ca sa nu iti mai creasca sub piele, trebuie sa te exfoliezi de vreo doua ori pe saptamana si de asemenea sa iti hidratezi acea zona cu o crema hidratanta. Nu e chiar optim pentru ca parul creste des, dar eu consider ca e ok.

| Victoria18 a răspuns:

Exista epilare definitiva. Dar nu o recomand. Suntem totusi oameni si cresterea parului e ceva normal nu suntem roboti. Mai bine te tii de igiena decat cu o epilare definitivă care iti dai si tu seama ca nu e foarte sanatoasa pentru organism.