| anonim_4396 a întrebat:

Mă puteți ajuta cu niște romane creștine în format pdf, vă rog? Sau dacă știți site-uri unde pot citi online...

8 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

SINCER, ai primit niste link-uri catre site-uri de P0RN pentru etrem de simplu motiv ca NU EXISTA romane crestine, e o contradictie de termeni, "roman" inseamna o carte care contine "romantza" adica o poveste care contine sentimente si dragoste, si pe de alta parte "crestin" inseamna religie si alte TAMPENII

si ca sa trag linie... ce inseamna roman crestin? povestea unui preot care reuseste sa converteasca la crestinism diverse populatii?!?

| DumitruS a răspuns:

N-ar fi mai crestineste sa cumperi cartile alea? happy

Ce fel de carti vrei, de rugaciuni, despre sfinti sau mai exact ce anume?

| alexwahl a răspuns:

De fiecare data se gasesc unii sa comenteze nepotrivit.

| Deserth a răspuns (pentru alexwahl):

Na ce? ai probleme?! Noi doar te-am ajutat

| alexwahl a răspuns (pentru Deserth):

N-ai ajutat o!

| Deserth a răspuns:

Redtube.com

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Xvideos.com

| irynalive a răspuns:

Am eu, in cazul in care mai doresti.